HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Firmamız, teknolojideki gelişimin bir parçası olarak profesyonel program ve teknik destek verme düşüncesi ile yola çıkmış; kendisine net hedefler belirleyerek, yarattığı fark ile büyümek ve müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesiyle bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize kaliteli ve zamanında hizmet sunmak temel prensiplerim olmuştur. En iyi hizmeti sunarak, müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefleyen Promat, alanında uzman ekipleri ile firmaların ihtiyaç ve taleplerine çözüm üretmektedir.

 

Misyonumuz

Her geçen gün artarak devam edecek hizmet kalitemiz ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve servis gereksinimlerini karşılayabileceği bir tedarikçi firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir destek firması olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Web Tasarım Sapka.org  ©