BULUT YEDEKLEME

 

 

Siber saldırılardan korunmak ve Server sisteminizin yedeklerinin güven altında olmasını istiyoruz. 

Yedekleme konusu ancak bir felaket senaryosunda önem arz eder, diğer durumlarda da kullanıcılar yedeklerinin alınıp alınmadığını çoğu zaman önemsemez.

Yaşanan sıkıntılı durumun getirmiş olduğu ihtiyaçlardan bir kaçı;

a. Verilere lokasyon olarak internetin olduğu her yerden ulaşabilmek,

b. Veri güvenliğini sağlamak. 

Bu doğrultuda verilerinize anlık ve güvenli ulaşılabilecek bir hizmeti sunuyoruz.

Data boyutunuz ne olursa olsun, Yetkilendirme / Kısıtlama işlemleri sizin kontrolünüzde.

Sunduğumuz Yedekleme hizmetinde, sistem belirtilen klasörlerdeki bilgileri (internet hızınıza göre değişken) yedekleme sistemimize yükler,ihtiyaç halinde de yine kullanıcıların yetkisi doğrultusunda da geri yükleme işlemleri yapılabilir. Sistem yedekleme esnasında ve sonuçlanmasında çıkacak problemlerde Yedekleme işleminin başarılı olup olmadığını sisteme tanımlanmış olan mail adresine bilgi olarak atar.

Yedekleme sisteminin bir windows işletim sistemi olmadığından dolayı da saldırı, hacklenme, virüs bulaşması söz konusu değildir (yedeklenen dosyalarda virüs yoksa), sistem yedekleri alma esnasında şifreleme yöntemi ile alındığından herhangi bir saldırıya maruz kalması durumunda dahi sorun teşkil etmez. 

Sistem yedekleme süreçleri kullanıcılar tarafında belirlenir, günlük, haftalık, aylık olarak yedekler otomatik olarak alınabilir, ayrı ayrı yedeklenebileceği gibi, aynı dosyanın üzerine de yedeklenebilir.

Web Tasarım Sapka.org  ©